تماس با ما

تماس با ما؛ ایران مینیمالیسم

باور کنید برای تک تک قسمت‌های سایت چه از بحث فنی و چه ظاهری، عمیقاً روز و شب وقت صرف شده تا به شفاف‌ترین و ساده‌ترین و مینیمال‌ترین حالت ممکن برای شما مخاطب عزیز طراحی بشه تا هیچ‌گونه سردرگمی به‌وجود نیاد. به‌طوری که در تمام صفحات بتونید دسترسی کامل و آسون به اطلاعات و سایر صفحات سایت داشته باشید.

اما با این تفاسیر وظیفه هر مجموعه‌ای است تا راه ارتباطی برای مخاطبین خودش بزاره تا اطلاعات بیشتری را اختصاصی به مخاطبانش ارائه کنه. البته قسمت تماس با ما هر سایتی اساساً به دو منظور ساخته می‌شه. اول برای کسب اطلاعات بیشتر و دوم برای همکاری (البته ارسال بازخورد یا انتقاد و پیشنهاد که در صفحه مختص خودش قرار داره را جزء تماس با ما محسوب نمی‌کنیم، اما اون هم به نوعی راه ارتباطی هست).

بنابراین برای هر کدام از این دو منظور، می‌تونید از طریق فرم مربوط به خودشون در قسمت پائینِ صفحه برای ما پیام‌تون را ارسال کنید. تعهد می‌دیم و تضمین می‌کنیم پیام‌تون در اسرع وقت با حوصله و تمرکز خونده بشه و در صورت نیاز هم به محترمانه‌ترین شکل ممکن هم پاسخ داده بشه.

اگر هم در مورد پشتیبانی از خدمات یا محصول سوال دارید می‌تونید در پنل کاربری خودتون، قسمت تیکت مشکل‌تون را مطرح کنید تا سریعاً برطرف کنیم.

مینیمالیست

مینیمالیست

موسس و مدیر مجموعه ایران مینیمالیسم و مجری صفر تا صد پروژه کمینه‌گراییِ ایران

همکاری

برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید. تا 3 فایل را می‌توانید آپلود کنید.
در صورت نیاز می‌تونید فایل‌هایی مثل رزومه، نمونه کار، نوع خدمات و یا مستنداتی از این دست برامون ارسال کنید

اطلاعات بیشتر

شاید نیاز شد.

ایران مینیمالیسم | IranMinimalism