انتقادات و پیشنهادات

احساس مسئولیت در انتقادات و پیشنهادات

طبیعتاً هیچ شخص یا مجموعه نمی‌تونه بدون ایجاد پل ارتباطی بین خودش و مخاطبانش و گرفتن بازخورد از میزان کیفیت عملکردش آگاه باشه. و تبعاً نمی‌تونه عملکرد و بازدهی‌اش رو ارتقا بده و رشد کنه. هرچقدر هم هدف والا و باارزش باشه، ممکنه عملکردش از اون هدف حمایت نکنه و در این قسمت بهترین داور مخاطبه. برای همین به صفحه‌ای مثل انتقادات و پیشنهادات نیازه.

اگر صفحه درباره ما را خونده باشید، تاکید کردم که من فقط شروع کردم. برای ادامه این مسیر به شما نیاز دارم. چه به‌عنوان مخاطب و داور، چه به‌عنوان همکار و یاور. در هر دو صورت به بازخورد شما نیاز دارم و خواهش دارم در عین احساس مسئولیت و تعلق خاطر داشتن نسبت به ایران مینیمالیسم، با دلی صاف و ذهنی باز بازخورد، انتقاد یا پیشنهادتون را برام بفرستید. تا بتونیم با کمک هم، در کنار هم، با قدرت افکارمون، با انرژی قلب‌هامون، فرهنگ کمینه‌گرایی را توی جامعه پارسی‌زبان‌مون نهادینه کنیم. فراموش نکنیم که ما همگی در قبال خودمان، خانوادمون، فرزندهامون و جامعه‌مون مسئولیم! مسئولیت از این جهت که برای حفظ ارزش‌های بنیادی و انسانی‌مون نیاز به توسعه چنین فلسفه‌هایی داریم.

انتقادات و پیشنهادات

 

بنابراین در عین سادگی و بسیار مینیمال، بازخورد، انتقادات و پیشنهادات خودت را از طریق فرم مربوطه در قسمت پائینِ صفحه به گوش ما برسون. طبق تعهدی که داریم، در اسرع وقت و با تمام حوصله، نظرات را بررسی کرده و اون دسته نظراتی که منصفانه و قابل اجرا هستند را در اولویت قرار خواهیم داد.

مینیمالیست

مینیمالیست

موسس و مدیر مجموعه ایران مینیمالیسم و مجری صفر تا صد پروژه کمینه‌گراییِ ایران

امتیاز

میزان ارادت شما به ایران مینیمالیسم
هر امتیازی که فکر می‌کنی ایران مینیمالیسم لایقش هست.

انتقاد

پیشنهاد

اگر پیشنهادت جالب باشه، حتما باهات تماس گرفته میشه و راجبش صحبت خواهیم کرد.

ایران مینیمالیسم | IranMinimalism